Aktualności

Walentynki na ZUT 14.02.2020 12:46

Już po raz drugi w historii ZUT, dokładnie 14 lutego 2020 r. Biuro Promocji uczelni zorganizowało obchody dnia zakochanych – Walentynki na ZUT. Zachęceni sukcesem pierwszej edycji wydarzenia postanowiliśmy i tym razem zaskoczyć uczestników. Wyjątkowość uczelnianych walentynek polega na idei, która im przyświeca, a hasło przewodnie cyklu - „ZUT łączy w pary” stanowi jego kwintesencję. I tak właśnie w walentynkowe popołudnie w gmachu Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii zebrały się pary, które połączyła uczelnia. Oczywiście nie tylko ZUT, ale także wcześniej Politechnika Szczecińska i Akademia Rolnicza w Szczecinie. Uczestnicy spotkania w romantycznej scenografii mieli okazję wysłuchać ciekawego wykładu profesor Agaty Markowskiej – Szczupak, pt. "Be my Valentine ... czyli jak się dobrze dobrać". Następnie profesor Iwona Wiśniewska – Salamon swoim wykładem pt. "Piękno świata, czyli świadome życie" zgłębiła wiedzę przybyłych w temacie uczuć i odczuć.

Jednak wykłady to jedynie część atrakcji, które czekały dla gości. W części warsztatowej pary miały okazję opowiedzieć co czują do swoich połówek, w nieco odmienny, niż te codzienne sposoby. Zarówno Panie jak i Panowie wykazywali się kreatywnością w miłosnych konkursach. W przerwach między panelami nasi goście mogli nacieszyć uszy klimatyczną muzyką na żywo. Równie chętnie odwiedzana była ścianka fotograficzna, na której można było wykonać walentynkowe zdjęcie. Wyjątkowość wydarzenia podkreślił, pamiątkowy album z historiami miłosnymi par, które zechciały podzielić się swoimi historiami. Jedne zabawne inne bardziej romantyczne, ale każda wyjątkowa i jedyna. Tym samym możemy serdecznie pogratulować wszystkim uczestnikom i życzyć, aby takich historii było więcej, a spotkania na uczelni miały miłosne zakończenia.

Był to wyjątkowy dzień, który zwieńczyła wspólna zabawa w Centrum Kultury Studenckiej Pinokio.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wraz z nami stworzyć to wydarzenie, mając tym samym nadzieję, na kolejne spotkania i kolejne miłości.

Zobacz film: www.youtube.com/watch

strona wydarzenia: walentynki.zut.edu.pl